Се вративме со друга апликација за оние кои бараат бесплатна платформа за да гледаат филмови, ТВ-емисии и епизоди. VidMix Apk е таа платформа каде што можете да ги добиете сите оние програми за кои ги барате. Покрај тоа, таа има повеќе видови на жанрови.

Претходно разгледавме и споделивме толку многу апликации кои обезбедуваат ист форум како ВидМикс. Всушност, сите тие апликации се најдобри и уникатни на свој начин. Но, примивме толку многу барања за оваа неверојатна апликација, затоа ние ќе ги разгледаме во оваа статија.

Се надевам дека ќе уживате во оваа апликација, како и во овој напис. Откако ќе завршите со читање на овој пост, можете да ја преземете најновата верзија за апликацијата. Постои директна врска за преземање дадена на крајот од овој пост, затоа едноставно кликнете на таа врска и добијте ја Апк.

Што е VidMix?

VidMix Apk е апликација Android за loversубителите на филмот, каде што можат да најдат илјадници филмови, ТВ-шоуа, серии, веб-серии и многу повеќе. Има повеќе видови на функции и исто така можете да добиете шанса да играте некои игри во рамките на таа апликација.

Значи, сите тие карактеристики се достапни директно во една апликација. Можете да добивате такви апликации ретко и ние секогаш сме таму за да носиме вакви работи за вас.

Има одделни делови за различни програми што им олеснува на корисниците да ги фатат своите омилени. Обично, во некои апликации, не добивате ваков вид категоризација и тие споделуваат сè случајно.

Значи, станува тешко за корисниците да ја ископаат содржината што сакаат да ја гледаат или преземаат. Друга најдобра карактеристика на оваа апликација е тоа што можете да гледате телевизија во живо на вашиот Android.

Можеби не верувате, но точно е дека има повеќе функции или одлики освен филмови и игри. Друга возбудлива карактеристика што секој lубител на филм сака да ја има во вакви апликации е опција за преземање на видеата.

Значи, можете едноставно да кликнете на посакуваното видео и таму ќе бидете водени за преземање на врската.

Постојат различни формати за преземање на видеата, прво, мора да сфатите колку пакет со податоци имате. Затоа што ако преземете кое било видео со целосен HD квалитет, тогаш може да изгубите цел план за податоци.

Но, можете да играте преку Интернет, што е соодветно претежно затоа што не одзема толку многу време при започнување со видеото. Покрај тоа, не постои тампонирање проблем може да биде лесно функционален на 3G мрежа.

Детали за Апк

имеВидМикс
верзијаv2.5.0721
големина13.65 MB
СоздавачТимот Видмикс
Име на пакетотcom.vidmix.app
Ценаслободен
Задолжителен Android5.0 и погоре

Главни карактеристики

Веќе ги спомнав повеќето карактеристики на VidMix Apk во горенаведените ставови. Меѓутоа, ако немате време да го прочитате целиот напис, тогаш ви препорачувам да ги прочитате овие точки.

Затоа што преку овие клучни точки ќе се запознаете со што всушност им нуди на своите фанови. Меѓутоа, ако сте на оваа страница, тогаш тоа значи дека ја сакате оваа апликација.

  • Ви нуди да гледате филмови, емисии, кратки филмови и епизоди.
  • Може да пренесувате и ТВ-канали во живо од повеќе од 10 земји.
  • Посебен дел има за оние кои сакаат директно да играат игри без да ги преземаат на своите уреди со Android.
  • Можете лесно да преземате посакувани видеа, филмови, ТВ-емисии, епизоди и многу повеќе.
  • Ви овозможува да репродуцирате видеа од YouTube и исто така можете да преземате видеа на YouTube.
  • Можете да додадете и да креирате лична плејлиста.
  • Таму можете да пребарувате веб-страници каде што можете да добиете можност да гледате и да преземате повеќе филмови.
  • Тоа е преземање на видео како што можете да копирате URL на видеа и да ја залепите во URL-поле за да ги преземете.
  • И многу повеќе можете да искористите од оваа единствена апликација.

Снимките на екранот од апликацијата

Како да преземете Vidmix Apk?

Сигурен сум дека откако ќе ги прочитате сите клучни карактеристики, ќе ја преземете оваа апликација. Но, за тоа треба да имате автентична и директна врска за преземање.

Значи, ја обезбедивме таа врска на крајот на овој пост. Едноставно одете таму и кликнете или допрете на неа. Големината на датотеката е мала и нема да трае повеќе од 5 минути.

Може да ја пробате и следната апликација за преземање видео содржини

Апликација за преземање на видео VidMate-HD

Завршни зборови

Ако сакате да добиете повеќе неверојатни апликации како најновата верзија на VidMix Apk за мобилни телефони со Android, тогаш известете ги. Ние ќе ги донесеме оние за вас токму тука на оваа веб-страница. Но, за сега, можете да уживате во оваа неверојатна платформа и да ги споделите вашите повратни информации во делот за коментари подолу.